Marková Cecilie (Kyjov 1911 - 1998 Kyjov)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole C. Marková 49, na zadní straně autorské věnování z roku 1950, tužka/papír, 44 x 30 cm (Šm)
Provenience:
pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |